FLORBALKY.COM JE KAMENNÝ OBCHOD SPECIALIZOVANÝ NA PRODEJ FLORBALOVÉHO VYBAVENÍ SE SÍDLEM V OSTRAVĚ.

SPOLUPRÁCE S KLUBY

Jsme rádi, že můžeme podporovat florbal a jeho rozvoj v České republice i zahraničí. Spolupracujeme s kluby, které hrají tento sport v naší nejvyšší soutěži, ale také s menšími kluby hrajícími pouze soutěže regionální. Rádi podpoříme klub, který má zájem o to, aby se tento sport u nás rozvíjel, rostl a získával si stále větší oblibu mezi širokou veřejností i v médiích. Třeba se i Vám jednou povede, že budete běhat po palubovce na extraligovém utkání a nám bude ctí dodat Vám florbalové vybavení, které Vám a Vašemu klubu pomůže hrát na špičkové úrovni.


Představujeme specializovaný kamenný obchod s florbalovým vybavením, který na trhu existuje již od roku 2000. Jako první takto zaměřená prodejna v zemi jsme začali nabízet komplexní vybavení pro všechny vrstvy milovníků florbalu, počínaje ryzími amatéry a nadšenci až po extraligové hráče a české reprezentanty. Za dobu své existence jsme si vybudovali široké portfolio spokojených zákazníků z celého regionu, kteří oceňují zejména naši serióznost, vstřícnost a individuální přístup ke klientovi. Sortiment prodejny se neustále rozrůstá a my se snažíme nabídku stále zdokonalovat, aby od nás každý ze zákazníků odcházel spokojen. Tým našich prodejců, který se rekrutuje z řad aktivních extraligových hráčů a hráček, je schopen poskytnout cenné rady při výběru florbalového vybavení tak, že klient může být uspokojen bez ohledu na své finanční možnosti. V roce 2005 jsme zahájili internetový prodej na adrese www.florbalky.com. Tento portál od zahájení do provozu každodenně zvyšuje svou návštěvnost a poskytuje služby stále narůstajícímu počtu florbalových nadšenců. 

 

SPOLUPRÁCE S KLUBY

Nejužší spolupráce momentálně funguje s klubem FBC Ostrava, kam dodáváme florbalové vybavení do obou A-týmů, ale i do mládežnických kategorií. I díky FBC můžeme s hrdostí říct, že se nám daří podporovat tento sport ve florbalově méně rozvinutých zemích jako je Ukrajina či Velká Británie. Veškeré starší vybavení totiž putuje právě tam, kde najde další využití a nemusí jen ležet u nás ve skladu. Připojte se k nám! Stačí nás kontaktovat na našem emailu či telefonním čísle a jako předmět uvést: Spolupráce s kluby.