Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Podporujeme florbalové kluby

ženský tým FBC Ostrava po výhře ve finále Poháru ČPJsme rádi, že můžeme podporovat florbal a jeho rozvoj v České republice i zahraničí. Spolupracujeme s kluby, které hrají tento sport v naší nejvyšší soutěži, ale také menší kluby, které hrají pouze soutěže regionální. Rádi podpoříme klub, který má zájem na tom, aby se tento sport u nás rozvíjel směrem dopředu, získával si stále větší oblibu mezi širokou veřejností a v médiích. Třeba se povede jednou i Vám, že budete běhat po palubovce na extraligovém utkání a nám bude ctí Vám dodat florbalové vybavení, které Vám a Vašemu klubu pomůže hrát na špičkové úrovni.

Nejužší spolupráce momentálně funguje s klubem FBC Ostrava, kam dodáváme florbalové vybavení do obou A-týmů, ale i do mláděžnických kategorií. I díky FBC můžeme s hrdostí říct že se nám daří podporovat tento sport ve florbalově méně rozvinutých zemích jako je Ukrajina či Velká Británie. Veškeré starší vybavení totiž putuje právě tam, kde najde další využití a nemusí jen ležet u nás ve skladu.

Jak získat spolupráci?

Máte-li zájem hrát florbal s námi poskytnutým vybavením, kontaktujte nás prosím na emailu info@florbalky.com a do předmětu napište Spolupráce s kluby.

Podporujeme florbal - Vaše florbalky.com