Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Poštovné a způsoby platby

Objednané zboží zasíláme svým zákazníkům v rámci České republiky prostřednictvím přepravní společnosti PPL.V současné době je zboží, o které je ze strany zákazníků největší zájem, expedováno do 48 hodin. V případě, že Vámi objednané zboží nebude na skladě, budete kontaktováni e-mailem nebo telefonicky. Popřípadě Vám budou nabídnuty další alternativy.

Za objednané zboží můžete platit přímo při převzetí (dobírka) nebo předem převodem na bankovní účet.

Cena dobírky je 99,- Kč. Dobírku můžete uhradit při převzetí v hotovosti nebo platební kartou přímo u kurýra. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 800,- Kč je poštovné a balné zdarma.

Při platbě předem převodem na bankovní účet objednané zboží expedujemepo připsání příslušné částky na náš účet. Cena poštovného při platbě předem převodem na bankovní účet je 69,- Kč. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 800,- Kč je poštovné a balné zdarma.

PPL nabízí možnost doručení zboží ve večerním čase 17:00 – 21:00. Tato služba je poskytována pouze pro doručení soukromé osobě a jen pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde. Pokud máte o tuto službu zájem prosím uveďte do poznámky při objednávce, že žádáte o doručení ve večerním čase.

Číslo účtu: 309293083/0300
Variabilní symbol: číslo objednávky

Slovenská republika

Zboží dodáváme také na Slovensko. Zásilky budou zasílány prostřednictvím České pošty. Zboží je taktéž posíláno na dobírku, poštovné bude účtováno 250,- Kč. Při nákupu v celkové hodnotě nad 5000,- Kč je poštovné a balné zdarma.